Boss Selection EDT Тестер (6448)

70.00лв.
Снимка на Boss Selection EDT Тестер
Базисни нотки - мускус, ветивер, хелиотроп.
Сърдечни нотки - здравец, анасон, кедър, пачули.
Връхни нотки - свежи зелени треви, грейпфрут, мандарина, розов пипер.Изберете милилитри: